SAYIN VALİMİZ VE İL MÜDÜRÜMÜZ ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİNİ VE GAZİLERİMİ ZİYARET ETTİ


        Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun ve Eşi, gazilerimizi ve şehitlerimizin ailelerini evlerinde ziyaret ettiler. Şehit Polis Memuru Kemal Yılmaz Korkmaz ve Şehit Polis Memuru Mehmet Çatal’ ın aileleri ile Kore Gazisi Faruk Durmuş ve Gazi Polis Memuru Ahmet Aktaş’ı ziyaret eden Sayın Valimiz Coşkun’un ziyaretlerinde İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hamit Coşkun da yer aldı.
 
        Şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz ve aileleri ile bir süre sohbet eden Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Gazilerimize de aileleri ile birlikte sağlıklı ve uzun bir ömür temenni ediyorum. “Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz bizlere emanettir. Şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize her zaman gönlümüz ve kapımız onlara daima açıktır” diye konuştu.
 
         Sayın Valimiz Coşkun, ziyareti sırasında şehitlerimizin aileleri ve gazilerimize üzerinde “Vatan Size Minnettardır” yazılı duvar saati hediye etti.  Ziyaretleri sırasında çocuklar ile de ayrıca ilgilenen Sayın Valimiz Coşkun, çeşitli hediyeler verdi.
 
        Gazilerimiz ve şehitlerimizin aileleri Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun’a ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.